Mary Carey (nie mylić z Mariah Carey) jest bardzo ambitną gwiazdką filmów przyrodniczych dozwolonych od lat osiemnastu, która zasłynęła między innymi udziałem w takim wybitnym arcydziele jak Gorący prysznic 6, a w 2003 roku wystartowała w wyborach na gubernatora stanu Kalifornia, zdobywając 11 tysięcy głosów.

Mary Carey - implanty piersi

Jej istnienie spędza oczywiście sen z powiek piosenkarce Mariah Carey, która wytoczyła przedsiębiorczej Mary proces o bezprawne posługiwanie się jej nazwiskiem. To jednak wcale nie zniechęciło dziewczyny, która znów postanowiła przypomnieć światu o sobie. Tym razem podarowała swoje implanty fundacji Susan G. Komen, która pomaga kobietom chorym na raka piersi. Silikonowe wkładki są jeszcze do wylicytowania przez kilka dni na eBayu. Jak tłumaczy wystawienie swoich implantów na aukcji sama Mary Carey?

Wzięłam udział w tej aukcji, bo uważam że ta akcja byłaby świetną okazją do miłego gestu z okazji Świąt. Moja babcia zmarła na raka piersi i chciałabym zrobić wszystko, żeby uświadomić kobietom na całym świecie, jakim wielkim zagrożeniem jest ta choroba.

Oddanie przez Mary Carey silikonowych implantów piersi, które zagrały w większości jej filmów na cele charytatywne wynika nie tylko z dobrego serca i chęci pomocy potrzebuącym, ale także z przyczyn bardzo praktycznych. Po prostu gwiazda porno wymieniła je na większe i teraz zamiast rozmiaru 36 D ma biust 36-DDD.

Niecierpliwie czekamy na następne produkcje z jeszcze bardziej biuściastą Mary Carey… Swoją drogą ciekawe co można zrobić z takimi silikonowymi wkładkami? Jak widać na zdjęciach sama Mary Carey jest niewątpliwie podobna fizycznie do Mariah Carey, a jej nowy biust prezentuje się bardzo okazale.

Mary Carey - implanty piersi

[…] Więcej…