Na witrynie Wirtualnych Mediów znalazłem taki oto artykuł:

Polsat przesuwa start kanału erotycznego
Play TV, przygotowany przez Polsat kanał rozrywkowo-erotyczny, nie ruszy z oficjalną ramówką w sylwestra, jak wcześniej informowano. Ostateczna decyzja o tym, kiedy stacja wystartuje nie została jeszcze podjęta, choć prawdopodobne jest, że będzie to luty bądź marzec przyszłego roku – wynika z naszych nieoficjalnych informacji.
Jak dowiedział się portal WirtualneMedia.pl, opóźnienie oficjalnego startu kanału wynika m.in. z tego, iż zarząd Polsatu nie podjął jeszcze wszystkich decyzji w sprawie skierowania do produkcji programów polskich, które mają wypełnić ramówkę Play TV. Inny powód przesunięcia to chęć wybrania lepszego niż noc sylwestrowa momentu startu stacji. Z marketingowego punktu widzenia mogłyby nim być np. przypadające 14 lutego walentynki.
Play TV nadaje już próbnie od maja br., gdy Polsat musiał rozpocząć emisję kanału, aby nie stracić wydanej przez KRRiT koncesji. Na dzień dzisiejszy stację oglądać mogą abonenci Cyfrowego Polsatu, gdzie dostępna jest na pozycji 303. Do godz. 23.00 nadawane są w niej audycje lifestylowe, zaś o 23.00 rozpoczyna się pasmo kodowane, niedostępne dla widzów, które wypełniają programy erotyczne.
Obecnie Play TV nadaje ramówkę złożoną wyłącznie z pozycji archiwalnych Polsatu. Po relaunchu w ofercie kanału znajdą się nowe audycje, zarówno przygotowane w Polsce specjalnie na jego potrzeby, jak i zakupione od dostawców zagranicznych. Wtedy też stacja oprócz dystrybucji w ramach Cyfrowego Polsatu, zaoferowana zostanie sieciom kablowym. Do analogowych ma trafić część lifestylowa, zaś część erotyczna pojawi się wyłącznie w pakietach cyfrowych i będzie dodatkowo płatna.

[…] Więcej: Moje Liceum – Pamiętnik licealisty