Po tym jak do światowych mediów przeciekła (hmmm…) wieść, że szesnastoletnia siostra Britney Spears, Jamie Lynn, jest już w trzecim miesiącu ciąży – teraz następna sensacja! Chłopak nastolatki i ojciec jej przyszłego dziecka, Casey Aldridge, może trafić do więzienia za uprawianie seksu z niepełnoletnią dziewczyną!
Po pierwsze wszystko zależy od tego gdzie dziecko zostało poczęte. Lepiej by było dla Caseya, żeby miejscowy sąd uznał, że była to Kalifornia, gdzie oboje obecnie mieszkają, bo tutaj za seks z nieletnią grożą tylko 3 lata więzienia. Jeśli jednak będzie to Luizjana, skąd pochodzą, sąd może wysłać do pudła Caseya nawet na 10 lat!
Po drugie wszystko zależy od rodziców Jamie Lynn Spears, bo to właśnie oni muszą złożyć oficjalne zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa (tego typu sprawy są tam ścigane z oskarżenia prywatnego). Jednak raczej tego nie zrobią…
Jamie Lynn Spears
Tymczasem Jamie Lynn Spears oraz jej matka – Lynne udzieliły wywiadu dla OK! Magazine – nie za darmo jednak. Dostaną za niego okrągły milion dolarów! Tyle, że nie od razu. Jej matka zawarła z pismem umowę, która mówi, że pieniądze zostaną wypłacone dopiero wtedy, gdy reporterzy gazety zrobią zdjęcia nowo narodzonemu dziecku Jamie Lynn Spears.

[…] Więcej: Moje Liceum – Pamiętnik licealisty