Ostatnia wiadomość o ciąży szesnastoletniej Jamie Lynn Spears (młodszej siostry Britney Spears) zaskoczyła wszystkich. Ale to wcale jeszcze nie koniec niespodzianek. Jak wszyscy uważali – ojcem dziecka jest dziewiętnastoletni Casey Aldridge, obecny chłopak nastolatki. Jak się jednak okazuje, wszyscy są w błędzie. Na portalach plotkarskich pojawiły się uzasadnione pogłoski, że prawdziwym ojcem jest znacznie starszy Dan Schneider producent serialu Zoey 101, w którym występowała Jamie Lynn Spears. Casey Aldridge przyznał się do ojcostwa w zamian za pieniądze:

Zapłacili mu, żeby powiedział, że jest ojcem dziecka i stał się kozłem ofiarnym, który ściągnie na siebie niezadowolenie rodziny. Prawdziwy ojciec pozostaje nieznany, ale wielu ludzi podejrzewa, że to producent serialu Zoey 101. Ten człowiek wiele ryzykuje. Jeśli przyzna, że uprawiał seks z Jamie Lynn Spears, grozi mu oskarżenie o przestępstwo seksualne i wyrok więzienia.
Jamie Lynn Spears pracowała na planie serialu od 13 roku życia. W Hollywood dziewczęta wcześnie dojrzewają. Jej sytuacja nie jest wyjątkowa. Wielu z nas wątpiło w prawdziwość wiadomości o ojcostwie Caseya Aldridge. Przed ogłoszeniem, że Jamie Lynn Spears jest w ciąży, nie pokazywali się razem zbyt często. Spotykali się od dwóch lat, schodzili i rozchodzili. Ale to nie był stabilny związek. Dwa lata temu Jamie Lynn chciała się nawet umówić z bratem Kevina Federline. Ona korzysta z życia i imprezuje – Casey Aldridge jest tylko jedną z wielu osób w jej otoczeniu.

Jamie Lynn Spears
Jamie Linn Spears pobiła chyba rekord ustanowiony w Hollywood przez Lindsay Lohan, a to wcale nie było łatwe. Lindsay Lohan jako 16-latka była jeszcze przykładną panienką i dobrze sie prowadziła. Dopiero później wszystko się zaczęło… Cóż, tak się robi karierę w Hollywood – do sławy przez łóżko znanego reżysera, producenta… A na marginesie: ciekawi mnie ile za usługę dostał Casey Aldridge

[…] Więcej: Moje Liceum – Pamiętnik licealisty