Ostatnio kilka osób przysłało do mnie e-maile oraz zamieściło komentarze (wykasowałem: śmietnika nie będzie) z prośbami o zamieszczenie jakichś zdjęć albo filmów (najlepiej żeby wszystko było widać). Mój blog robi się coraz popularniejszy i różni tacy pojawiają się na nim niestety również. Więc teraz wam mówię: żadnych zdjęć ani filmów z mojego liceum nie będzie, choć miałbym co zamieszczać. Dlaczego nie będzie? Po prostu nie życzę sobie ciągania po sądach za rozpowszechnianie pornografii z udziałem nieletnich, nachodzenia przez policję w domu, rozmów z nadgorliwymi i nadwrażliwymi dziennikarzami, którzy moim kosztem zechcą sobie wyrabiać nazwisko i całego tego cyrku.
Jak chcecie sobie pooglądać jakieś nieletnie licealistki to sami sobie je poderwijcie, zróbcie im zdjęcia i nakręćcie z nimi filmy, a nie będziecie się mną wysługiwać. Po prostu d… wołowe jesteście, a nie faceci. Co to za facet, który nie umie poderwać sobie dziewczyny tylko siedzi i ogląda gołe d… w internecie.

A poza tym to co robię to jest moja osobista sprawa i nie zamierzam za friko wyprzedawać swojej prywatności. Nie będę swoich własnych intymnych spraw rozdawał na lewo i prawo jakimś zboczeńcom albo niedojdom, którym się nawet ortografii w listach do mnie przestrzegać nie chce. Więc taśm prawdy tutaj nie będzie…

[…] Więcej: Moje Liceum – Pamiętnik licealisty