Dziennik zamieścił artykuł napisany jakoby na podstawie artykułu w Fakcie:

Herbuś ozdobą erotycznych pokazów
Erotyczny show z udziałem Edyty Herbuś? Fakt pisze, że znana tancerka zaczynała karierę w branży erotycznej. Asystowała striptizerowi Dawidowi Ozdobie w taki sposób, by jego pokaz podniecał panie na widowni.
To pewnie największa tajemnica tej 26-letniej brunetki o niewinnym spojrzeniu. Herbuś nigdy nie chwaliła się występami na erotycznych pokazach.
Na starcie swojej kariery Herbuś nie rozstawała się ze striptizerem Dawidem Ozdobą. Ich związek był krótki, ale intensywny. Kiedy Edyta przyjechała do stolicy z Kielc w poszukiwaniu pracy, Dawid otoczył ją opieką – relacjonuje bulwarówka.
To on zaprowadził ją na pierwszy casting i przez ponad rok dawał jej dach nad głową. Herbuś potrafiła mu się odwdzięczyć. Wspierała go podczas jego pokazów erotycznych. W czasie show przystojny blondyn wybierał z tłumu piszczących dziewczyn swoją ukochaną, z której robił największą ozdobę swojego pokazu.

Tyle, że ten artykuł w Fakcie był ukradziony z serwisu Pudelek.pl – oni o tym pisali pierwsi, potem napisałem o tym między innymi ja na swoim blogu, potem Fakt zerżną newsa u siebie, a dziś pisze o tym Dziennik. I o kim powinny teraz być ukute stereotypy na temat złodziejstwa? O Polakach czy o Niemcach? Jedź na urlop do Reichu, twój samochód już tam jest!

[…] Więcej: Moje Liceum – Pamiętnik Licealisty