Romanse z coraz młodszymi dziewczynami są chyba ostatnio w modzie wśród polskich celebrities… O związkach Weroniki Rosati z Andrzejem Żuławskim nie będę się już rozpisywał (no, cóż… już nie nastolatka…) ale zacytuje niezrównanego Pudelka:

Cypryański romansuje z licealistką z Łap

Potwierdzają się nasze doniesienia o nowej dziewczynie Przemysława Cypryańskiego. Anna Kozłowska, Miss Nastolatek Podlasia 2007 była widziana z nim już wiele razy na randkach w Warszawie. Nasz czytelnik sfotografował ich nawet, gdy… oglądali obrączki u jubilera!
Nasza informatorka spotkała ich na peronie na Dworcu Centralnym, gdy Przemek czule żegnał Anię przed odjazdem.
Podróżowała w tym samym przedziale co ja – wspomina. Zdziwiłam się, kiedy przy sprawdzaniu biletu wyciągnęła zwykła szkolną legitymację, jest więc bardzo młoda. Przez całą drogę intensywnie z kimś SMS-owała, co chwilę uśmiechając się znacząco [Przemek, masz dowód – jest w tobie naprawdę zakochana]. Wysiadła z pociągu w miejscowości Łapy pod Białymstokiem.

Kolejnym, nieco już sławniejszym osobnikiem, lubującym się w podlotkach jest Cezary Pazura, który w ramionach dziewiętnastolatki pociesza się po rozpadzie związku z Weroniką (Pazura rzucił ją, kiedy wyszło na jaw, że pracowała kiedyś jako striptizerka w nocnych klubach):

Czarek Pazura związał się z 19-latką?
Nasze źródła donoszą, że nową dziewczyną Cezarego Pazury jest Edyta Zając, finalistka tegorocznych wyborów Miss Polski.
Można ją zobaczyć na oficjalnej stronie Missland:
Edyta skończyła naukę w krakowskim liceum, w klasie o profilu prawniczym. W tym roku zdała maturę. Gratulujemy Czarkowi, dziewczyna w tym wieku to doskonała okazja dla dojrzałego faceta, aby wychować sobie doskonałą partnerkę. Tylko czy plany Pazury sięgają aż tak daleko?

No, cóż… Nastoletnie misski mają branie… Żeby tym artystom dorównać musiałby się chyba związać ze spacerówką…

[…] Więcej: Moje Liceum – Pamiętnik licealisty