Myślałem, że jak zajrzę w czasie mojej nieobecności w moich rodzinnych stronach z kawiarenki internetowej na mojego bloga to zastanę sporo niższą oglądalność. Owszem – spadła, ale wcale nie dlatego, że nie piszę nowych postów. Odwiedzalność spadła, bo administratorzy WordPressa postanowili nic nikomu nie mówiąc usunąć mojego bloga z wszelkich rankingów oraz ze stron tagów. Tak po prostu… Możecie to sami sprawdzić klikając na którykolwiek tag – mojego postu tam nie będzie…
Co mam o tym myśleć? Blog był na pierwszym miejscu przez kilka tygodni. Moje posty regularnie w pierwszej dziesiątce. Tematyka – jak każdy widzi, inni piszą gorzej, zamieszczają zdjęcia o wiele wulgarniejsze… więc raczej nie o to tutaj chodzi. Że tagują każdy post kilkunastoma tagami? Inni tagują bardziej i na słowa mniej związane z tematem postów.
Czy ktoś mi może wytłumaczyć o co chodzi administratorom? Bo ja nie rozumiem… A jakby ktoś się cieszył, że konkurencja w postaci mojego bloga zniknęła to tylko przypomnę – dziś znikną z rankingów mój blog, jutro zniknie może Twój. I też nikt Ci niczego nie powie.

[…] Więcej: Moje Liceum – Pamiętnik licealisty