Aktorka Jennifer Aniston jest w bardzo pilnej i dosyć nietypowej potrzebie. 38-latka marzy obecnie o dziecku i właśnie dlatego poszukuje dawcy spermy. Oczywiście jak na prawdziwą gwiazdę przystało, Jennifer Aniston ma konkretne wymagania dotyczące dawcy nasienia.
Aktorka ponoć w chwili obecnej randkuje z innym aktorem – Jasonem Lewisem, znanym z serialu Sex and the City, ale nie widzi go wcale jednak w roli tatusia dla swojego przyszłego potomka. I dlatego właśnie pilnie poszukuje dawcy odpowiedniej jakości spermy. Plany poczęcia dziecka o odpowiednich genach zdradziła swojej najlepszej przyjaciółce Courtney Cox:
Jej biologiczny zegar tyka teraz szybciej. Jen teraz uważnie przygląda się walorom swoich przyjaciół, żeby wkrótce zdecydować, który będzie najlepszym dawcą spermy. Liczą się: wygląd, inteligencja i osobowość, bo Jennifer chce mieć piękne, bystre, żeby jej życie było kompletne.
Trzeba tutaj wyraźnie podkreślić, że aktorka szuka tylko dawcy nasienia, nie planuje z nim wcale żadnego małżeństwa, ani nawet związku na kocią łapę. Potencjalni kandydaci to brani pod uwagę w poszukiwaniach ojca przyszłego dziecka to również byli kochankowie Jennifer Aniston, czyli m.in. aktor Vince Vaughn i model Paul Sculfor.
Jeżeli czujecie się na siłach podołać temu zadaniu i macie odpowiednie kwalifikacje może powinniście rozważyć skontaktowanie się z gwiazdą w celu przedyskutowanie ewentualnych metod poczęcia. Może kobieta nie jest najmłodsza, ale nadal trzyma się świetnie. A poza tym bycie ojcem takiego dziecka to murowana przepustka do świata znanych z tego, ze są znani


.
[…] Więcej: Moje Liceum – Pamiętnik licealisty