Licealista pewnie by się tym nie zainteresował z racji znikomego zainteresowania światową piłką nożną, ale ja tak. Taki sobie malutki skandalik z Ronaldo w roli głównej (z Pudelka oczywiście):
Kolejny seks skandal Ronaldo!
Cristiano Ronaldo jest bohaterem kolejnego seks skandalu. Piłkarz już wcześniej miewał kłopoty; cztery miesiące temu w swoim domu urządził orgię z czterema prostytutkami, był też oskarżony o gwałt. Teraz zdradził swoją dziewczynę. Sama zdrada nie jest najgorsza – okazuje się, że Ronaldo podczas swojego pobytu we Włoszech zorganizował kolejną orgię, tym razem z dwiema striptizerkami. Dziennik The Sun podaje:
Ronaldo i jego kumpel poszli do klubu erotycznego. Umówili się z dwiema dziewczynami, chcieli, żeby przyszły do hotelu, w którym mieszkał Ronaldo. Zapłacili im za seks, a później wymienili się partnerkami – tak, żeby każdy z nich mógł się przespać z obiema.
Najnowszy wybryk piłkarza może mieć bardzo przykre konsekwencje. Trener Manchesteru United, Sir Alex Ferguson, od dawna nie kryje niezadowolenia z kolejnych seks afer. Trudno się dziwić – Ronaldo naraża na szwank reputację drużyny.
Również nowa dziewczyna piłkarza, śliczna prezenterka Carolina Patrocinio, nie będzie, delikatnie rzecz ujmując, zachwycona. Źródła donoszą, że pamiętnego wieczoru Ronaldo zupełnie się nie przejmował skutkami, po prostu dobrze się bawił:
Ronaldo zaczął wieczór w klubie Divafutura Channel. Klienci przepuszczają tam fortunę. Kupują hostessom szampana za 250 dolarów. Dziewczyny robią striptiz, a za 70 dolarów dają się namówić na prywatny taniec erotyczny. Ronaldo zamówił szampana i przez jakąś godzinę pił ze swoim znajomym.
W końcu wybrali dwie dziewczyny i zaprosili je do 5-gwiazdkowego Hotelu Hilton, gdzie mieszkał Ronaldo. Piłkarz pojechał tam sam, ale jego kumpel i dziewczyny wkrótce do niego dołączyli. Jedna z nich wyglądała na Hiszpankę, miała bardzo długie czarne włosy i pełne kształty. Dziewczyny były w ich pokoju przez około dwie godziny, więc chyba nieźle się zabawiali. Następnego dnia z twarzy Ronaldo nie znikał szeroki uśmiech.
Ustalono tożsamość jednej z prostytutek. Hiszpanka o pełnych kształtach jest w rzeczywistości Brazylijką i nazywa się Gabriela De Freitas. Zapytana o wrażenia, odpowiedziała dziennikarzom:
Zanim zaczęliśmy uprawiać seks, Ronaldo ściągnął różaniec. Później na zmianę zajmowałyśmy się nim i jego kumplem. Cristiano był bardzo głośno i wydawało się, że świetnie się bawi.

Ta Gabriela De Freitas wygląda tak:


Gabriela De Freitas


a obecna (??? – ciekawe jak długo jeszcze?) dziewczyna RonaldoCarolina Patrocinio – tak:


Carolina Patrocinio


Zatem pytanie nasuwa się samo jednoznacznie: Czy Ronaldo zwariował? Zamienić taką fajną dziewczynę na takiego paszteta? To trzeba mieć naprawdę nierówno pod sufitem! Może ta druga prostytutka wyglądała chociaż trochę lepiej?

[…] Więcej: Moje Liceum – Pamiętnik licealisty