Ten artykuł znalazłem dziś na internetowej witrynie Dziennika:

Oto idealne kobiece nogi
Naukowcy wreszcie pospieszyli z odsieczą kobietom, pisze Fakt. Co do milimetra wyliczyli, jakie nogi najbardziej kręcą facetów. Panie jednak nie muszą się martwić, jeśli natura poskąpiła im długich nóg. Wystarczą wysokie obcasy – zapewnia bulwarówka.
Dlaczego mężczyźni oglądają się za niektórymi kobietami, a na inne nie spojrzą – nawet jeśli mają nogi długie aż do nieba? Właśnie tym problemem zajęły się mądre głowy – dwaj poważni wrocławscy naukowcy, pisze bulwarówka.
Prof. Bogusław Pawłowski i mgr Piotr Sorokowski godzinami pokazywali kilkuset mężczyznom sylwetki kobiet tego samego wzrostu, ale z różnej długości nogami. A potem z ołówkiem w ręku wyliczyli, że idealne nogi muszą być dłuższe od przeciętnych o 5 proc. Ani dłuższe, ani krótsze nie robiły takiego wrażenia, dodaje Fakt.
A jeśli nie macie panie tak długich nóg, noście wysokie obcasy. Badania wykazały, że męski wzrok łatwo w ten sposób oszukać, sugeruje bulwarówka.
wzrost – przeciętna długość nogi – idealna długość nogi
155 cm – 75 cm – 78,75 cm
160cm – 78 cm – 81,9 cm
165 cm – 80 cm – 84 cm
170 cm – 83 cm – 87,15 cm

Jakoś tak w zestawieniu z postem, który wczoraj czytałem na blogu bbasi na temat kompleksu małego członka brzmi to bardzo zabawnie.
Mierzenie dziewczęcych nóg

[…] Więcej: Moje Liceum – Pamiętnik licealisty