W nadwiślańskim światku natomiast wszyscy emocjonują się operacją plastyczną Agnieszki Frytki Frykowskiej. Po zoperowaniu sobie nosa i przyległości Frytka zaplanowała sobie ponoć już na marzec operację biustu i najprawdopodobniej już niedługo będziemy mogli ją oglądać z większymi piersiami. Napisałem mogli, bo wcale nie jestem pewien, czy będziemy chcieli te jej powiększone i odremontowane piersi oglądać… Agnieszka Frykowska obecnie ma rozmiar 75C – ciekawe czy doszlusuje do rozmiaru Ewy Sonnet? Na sam zabieg Frytka zaprosi zapewne (tak, jak i na poprzedni) fotoreportera z Faktu (a może tym razem będzie to Super Express?), a potem będzie swoim zwyczajem narzekać, że ludzie ją wyśmiewają, a media za bardzo interesują jej życiem prywatnym zamiast artystycznym. Tylko czy Frykowska prowadzi jakieś życie artystyczne?
Agnieszka Frykowska - nagie piersi
A tak przy okazji: wiadomo już kim jest nowa Ania MuchaKuba Wojewódzki prowadza się obecnie z niejaką Hanną Konarowską, aktorką znaną (?) z telenoweli Na Wspólnej i filmu Pitbull, a obecnie z rólki w filmie Lejdis.
Chyba to pożyczone Porsche wreszcie się na coś przydało.
Hanna Konarowska
Jak na mój gust mógł wybrać lepiej… ale jak na czterdziestoczteroletniego faceta zachowującego się jak nastolatek z ADHD to chyba Kuba Wojewódzki i tak trafił nie najgorzej.
Viola Kołakowska - Wioletta Kołek
A jak już jesteśmy przy związkach damsko-męskich… Aktoreczka Viola Kołakowska (prawdziwe imię i nazwisko – Wioletta Kołek – jakie trzeba mieć kompleksy, żeby swoje imię zmienić na jego zachodnią wersję, a nazwisko na brzmiące bardziej szlachecko?), jak twierdzą serwisy plotkarskie, przez lata krążyła na salonach między Tomaszem Karolakiem i Michałem Milowiczem (wg mnie chyba najgorszy aktor ostatniego dwudziestolecia…). I nie cieszyła się przez to najlepszą opinią. A teraz romansuje z Tomaszem Kotem… Pamiętacie tę scenę z pierwszej części filmu Psy w której Bogusław Linda i Marek Kondrat piją i opowiadają historię o tym jak jeden z nich kupił sobie pannę za skrzynkę Jasia Wędrowniczka. Skrzynka okazała się później jedną butelką, a pannica zwiała do tego drugiego. Hmmm… Pudelek zatytułował tekst na ten temat Viola Kołakowska trofeum przechodnim?

[…] Więcej: Moje Liceum – Pamiętnik licealisty