W stolicy Niemiec czyli w Berlinie kończy się właśnie impreza pod nazwą Berlin Fashion Week. Podczas niej odbyło się dziesiątki różnych pokazów, a projektanci mody z całego świata zaprezentowali tłumom fotoreporterów i zwykłych gapiów, którzy przyszli zobaczyć, co w świecie mody piszczy. Ale to tylko część oficjalna – grzeczniejsza strona pokazów mody. Bo poza tym była ostra muzyka, półnagie modelki i szokujące erotyczne show. Tak bawiła się podczas berlińskiego tygodnia mody – w nocy, już po normalnych pokazach – zmęczona grzecznymi spacerami modelek śmietanka odzieżowego światka.
W jednym z berlińskich pubów – już po oficjalnych i normalnych pokazach i prezentacjach – odbyło się specjalne show – Motorola Fashion Rock Night. Atrakcją wieczoru miał być pokaz ubrań marki Ed Hardy. Sygnowane tym logo ciuchy są noszone między innymi przez gwiazdy amerykańskiego kina, muzyki i sportu: Toma Cruise, Madonnę, Davida Beckhama, Andyego Roddicka, Mike Tysona, Paris Hilton czy Christinę Aguilerę.
Niewątpliwie najwięcej emocji wzbudził pokaz Jägermeister Wild Girls. Wytatuowane i wyzywająco umalowane niemal całkowicie nagie tancerki bawiły znudzonych dyktatorów mody.
Podobną oprawę miał również pokaz brytyjskiego projektanta bielizny, który tego samego wieczoru szokował w sąsiednim klubie.
Pokaz Mody Erotycznej Berlin
Pokaz Mody Erotycznej Berlin
Pokaz Mody Erotycznej Berlin
Pokaz Mody Erotycznej Berlin
Pokaz Mody Erotycznej Berlin

[…] Więcej: Moje Liceum – Pamiętnik licealisty