Tomasz Jacyków
Plotkarski portal Pudelek.pl znęca się ostatnio, całkiem słusznie zresztą, na Tomaszu Jacykowie. Portal zamieścił ostatnio taką oto historyjkę: Kto założył jego używane spodnie?

Wszyscy jurorzy – [Kuba] Wojewódzki, [Robert] Leszczyński i [Jacek] Cygan, przyszli na nagranie [programu Idol] w bardzo podobnych, niebieskich dżinsach. Nie wyglądało to zbyt dobrze, więc [Tomasz] Jacyków postanowił ich przebrać. Leszczyński i on są mniej więcej tej samej postury, stylista ubrał więc Roberta we własne spodnie. Leszczyński je założył i włożył rękę do kieszeni. Wtedy okazało się, że jej nie ma! Zapytał się więc, co to ma znaczyć. Jacyków odpowiedział mu: Bo… ja muszę mieć lepszy kontakt z organizmem.

…i druga historyjka…

Tomek spoufalał się z Agnieszką Fitkau-Perepeczko. Ciekawe, dlaczego jego przyjaciółka Justyna Steczkowska nie zechciała wystąpić przed kamerą i udowodnić, jak go uwielbia…
Perepeczko pokazała, że jest wprost zachwycona Jacykowem. Śmiała się rubasznie z jego chamskich tekstów. Chwaliła się nawet, że przy ich pierwszym spotkaniu «pokazała mu cycki». Co pcha tę starszą kobietę do takiego poniżania się w telewizji?
Jacyków nie pozostał jej dłużny. Zapewnił, że «kobietami się mniej interesuje, ale ją by chętnie przeleciał», co aktorka wspomina teraz z dumą i głośnym śmiechem.

Niżej już się upaść nie da. Oni przerośli nawet Agnieszkę Frytkę Frykowską!… Wart Pac pałaca, a pałac Paca!

[…] Więcej: Moje Liceum – Pamiętnik licealisty