Katie «Jordan» Price - nagie piersi
Możesz się pobawić cycuszkami Katie Jordan Price, żony Petera Andre! Każdy kosztuje… milion dolarów (ale to tylko cena wywoławcza, bo chętnych może być więcej)!
Brytyjska modelka planuje sprzedać swoje silikonowe implanty piersi. Żona Petera Andre usunęła już wkładki, a teraz chciałaby je wystawić na licytację. Cena wywoławcza za silikonowe piersi Jordan to 2.000.000$, ale 10 procent wylicytowanej sumy modelka planuje przeznaczyć na bliżej nieokreślone cele charytatywne.

Niedługo wybieram się do Stanów Zjednoczonych, aby przejść kolejną operację piersi. Obecnie mój biust wygląda dobrze w staniku, ale zupełnie zwisa, jeśli nie mam na sobie bielizny. Przeszłam już trzy zabiegi chirurgiczne i nadal nie jestem zadowolona z rezultatów. Skóra na klatce mocno się naciągnęła. Tym razem zamierzam zrobić sobie znacznie mniejszą miseczkę, aby wyglądać bardziej naturalnie.
Mam zamiar wystawić wycięty silikon na aukcję. Cena wywoławcza to 2 miliony dolarów, z których 10 procent oddam na cele charytatywne. Już teraz wszyscy uwielbiają się bawić moim byłym biustem. Moje przyjaciółki przymierzały, czy taki rozmiar silikonowych wkładek pasowałby do ich figury.

To oczywiście nie pierwsza celebrities, która postanowiła sprzedać swoje silikonowe implanty. Na początku grudnia 2007 roku pisałem o podobnej akcji w wykonaniu aktorki porno Mary Carey

[…] Więcej: Moje Liceum – Pamiętnik licealisty