Nie byłbym sobą, gdybym nie wrzucił tutaj linku do tego wideo. Parodia teledysku Rihanny do piosenki Umbrella na temat wyborów w Stanach Zjednoczonych.


A tak przy okazji: nie wiem czy już wiecie, że jeden z republikańskich kandydatów, a mianowicie Mitt Romney, zrezygnował ze startu w prawyborach do Białego Domu? Poparcia udzielił oczywiście Johnowi McCainowi czyli ewentualnemu najsędziwszemu prezydentowi-elektowi w historii USA. Po rezygnacji Mitta Romneya jest już praktycznie pewne, że to właśnie John McCain stanie w szranki z kandydatem nominowanym przez partię demokratyczną. Na razie nie wiadomo czy będzie to Barack Obama czy też Hillary Clinton? Poza tym Hillary Clinton ogłosiła, że musiała pożyczyć swojemu sztabowi pięć milionów dolarów z prywatnych oszczędności. Wyszło też na jaw, personel jej kampanii nie dostaje od niej już więcej ani centa pensji. Jest zatem ciekawa sytuacja i Amerykanie mają twardy orzech do zgryzienia – dziadek, Murzyn czy kobieta. Bo już wiadomo, że mormon nie.
Hillary Clinton chwyta się też ostatnio dziwacznych zagrywek: już kilkakrotnie między innymi rozpłakała sie na wiecach wyborczych. Nikt przecież nie wątpi, że nie było to reżyserowane i zaplanowane. Pozazdrościć umiejętności aktorskich…
Ze względu na trudności finansowe Hillary może już chyba się pożegnać z nominacją, bo co to za prezydent, który kilku milionów nie potrafi zebrać na własną promocję i nie płaci swoim pracownikom?… Zatem starcie wyborcze najprawdopodobniej rozegra się pomiędzy demokratycznym Barackiem Obamą a republikańskim Johnem McCainem. Osobiście stawiam na dziadka. Dobrze mu z oczu patrzy… bo co mogę więcej powiedzieć z podlaskiej perspektywy?

A przy okazji YouTube i teledysków z erotycznym podtekstem: widzieliście już Shayne WardNo U Hang Up. Głos gość ma jak dla mnie zbyt damski, ale teledysk zrobili mu bardzo interesujący…

[…] Więcej…