Telewizja Polsat ogłosiła właśnie oficjalną listę uczestników trzeciej edycji programu Jak ONI śpiewają?… Wygląda ona dokładnie tak samo jak lista uczestników każdego innego programu rozrywkowego tego typu wyemitowanego w telewizjach w 2007 roku a ja łamię głowę zadając sobie pytanie: Kim na Boga są ci ludzie?
Uczestnikami Jak ONI śpiewają? będą więc: Tomasz Bednarek, Olga Bończyk, Monika Dryl, Anna Janocha, Dariusz Kordek, Joanna Kurowska, Kacper Kuszewski, Wojciech Medyński, Grażyna Szapołowska, Aneta Zając, Joanna Jabłczyńska, Krzysztof Respondek i Przemysław Cypryański. TTo według telewizji Polsat gwiazdy jakich telewidzowie pragną oglądać na szklanym ekranie telewizorka. Ja z tych osób osobiście kojarzę może dwie: Grażynę Szapołowską i z dużym trudem Joannę Jabłczyńską. Ta ostatnie już brała udział w jednym z show, ale niewiele jej to pomogło w karierze. Ot, pokazała swoje majtki i tyle:
Joanna (Joasia) Jabłczyńska - majtki
Swoją drogą coś ostatnio dużo tych majtek na moim blogu… Przedwczoraj Ania Bosak, a dziś Joasia Jabłczyńska – wygląda na to, że się zaczynam specjalizować. Doktorat wkrótce będzie jak nic!

Wiadomo też już kto będzie uczestniczył w kolejnej edycji programu Gwiazdy tańczą na lodzie: Weronika Książkiewicz, Małgorzata Pieczyńska, Robert Rozmus, Robert Moskwa, Marek Kościkiewicz, Katarzyna Pietras, Karolina Nowakowska, Tomasz Iwan, Marcin Krawczyk, Marcin Rój, Aneta Florczyk i Aleksandra Szwed. A ja znów się zastanawiam: Kim są ci ludzie???

Tak sobie też myślę… …komu potrzebne są te programy bardziej: startującym w nich celebrities czy może jednak oceniającym ich występy członkom jury? Bo jakoś tak mi się wydaje, że choćby na pierwszej edycji Idola głownie zostali wypromowani sędziowie: Robert Leszczyński (kto go wcześniej znał?), Kuba Wojewódzki i Elżbieta Zapendowska (nauczycielstwo włazi wszędzie!). Był tam jeszcze Jacek Cygan, ale on już żadnej promocji nie potrzebował… Ponoć lista uczestników programu Gwiazdy w cyrku też jest już na ukończeniu, ale nie chce mi się już nawet wklejać tych nazwisk, bo i tak one nikomu nic nie powiedzą. Jedynie nazwisko prowadzącego program Zygmunta Chajzera jest ogólnie w miarę znane. Ot, będzie więc kolejna taka promocja dla niego…

A skoro już mowa o tych wszystkich nikomu nieznanych sławach: jedna z przyszłych uczestniczek programu Gwiazdy tańczą na lodzie czyli Weronika Książkiewicz już postanowiła sprzedać swoją prywatność tabloidom i wyżalić się jego czytelniczkom i czytelnikom jednego z nich jaka jest nieszczęśliwa. Wiadomo od dawna, że nic tak dobrze się nie sprzedaje jak seks więc Weronika Książkiewicz powiedziała Super Expressowi: Etap znajomości z Kubą Wesołowskim [kto to jest?] został już definitywnie zamknięty w moim życiu. Często płaczę i chciałabym, żeby ktoś mnie przytulił. Dziewczyna informuje przy tym wszystkich zainteresowanych i niezainteresowanych, że nie uprawia seksu, bo nie ma na to czasu. na randki tez czasu nie ma, bo cały czas biega na treningi do show Gwiazdy tańczą na lodzie oraz promuje film ze swoim udziałem. Nie jestem seksoholiczką! zapewnia stanowczo przy tym.
Weronika Książkiewicz
Ciekawe kiedy Weronika Książkiewicz będzie narzekała w Fakcie na to, że prasa i media nie interesują się jej dokonaniami artystycznymi i karierą, a tylko jej życiem prywatnym i tym z kim sypia i w jakiej pozycji?

[…] Więcej: Moje Liceum – Pamiętnik licealisty