Dorota Rabczewska (Doda) - majtki
No i mamy dalszy ciąg wielkiej awantury o majtki Doroty Dody Rabczewskiej. Za Pudelkiem:

«Doda, przeproś i noś majtki!» – krzyczy «Super Express»
Awantury o majtki ciąg dalszy. Super Express grozi, że pozwie Dodę za zarzuty, że dziennikarze przerobili jej zdjęcie w Photoshopie i wymazali z niego majtki. Gazeta opublikowała oświadczenie agencji, która zapewnia, że nic nie zostało na nim wyretuszowane.
Przypomnijmy – Maja Sablewska groziła niedawno, że pozwie gazetę za jej publikację. Najśmieszniejsze jest to, że jeszcze przed całą awanturą opublikowaliśmy zdjęcie dowodzące, że obie strony mają rację – Doda, że miała majtki na Telekamerach, a Super Express, że niczego nie wymazywał. Po prostu wybrał zdjęcie zrobione pod takim kątem, że prawie nie widać na nim majtek. Przyjrzyjcie się uważnie – spod sukienki wystaje mały fragment materiału. Na naszym zdjęciu, zrobionym pod trochę innym kątem, widać wyraźnie «wpinające się» majteczki.
Zabawnie będzie obserwować ten proces. Biegli powołani przez sąd siedzący nad Pudelkiem i wpatrujący się w te zdjęcia – bezcenne.

Niesamowite jak niektórzy ludzie uwielbiają bić pianę…

A jak już mowa o polskich celebrities to przy okazji wrzucę tutaj (no, tak zupełnie bez związku… hmmm…) inny artykulik z Pudelka:

Młoda gwiazda sikała do donicy!
Ta historia może wydać się nieprawdopodobna, ale wydarzyła się naprawdę. Tak, właśnie tego pokroju ludzie są gwiazdami polskich tabloidów. Sprawa dotyczy bardzo znanej, młodej polskiej piosenkarki. Działo się to w czasach, gdy ludzie kojarzyli ją już z TV, ale nie była jeszcze tak popularna jak obecnie:
Przyjechała ze swoim mężem (wtedy chyba jeszcze chłopakiem), na bal sportowców do czterogwiazdkowego hotelu w Białowieży – wspomina nasze źródło. Pracowałam tam wtedy i byłam świadkiem pewnej sytuacji, którą oprócz mnie widział chyba cały personel i inni goście. W hotelowym holu stały kwiaty w wielkich donicach. Wokalistka, o której mowa, nie krępując się naszą obecnością, podciągnęła swoją minispódniczkę i zaczęła sikać do jednej z nich! Ludzie, którzy na to patrzyli, byli w szoku, ale ona w ogóle nie zwróciła na nich uwagi.
Dobrze, że od tego zdarzenia minęło kilka lat i wokalistka nabyła już pewnych manier. Gdyby dzisiaj powtórzyła taki numer… Ach, rozmarzyliśmy się.
Podpowiadamy – tak, to ta osoba, która pierwsza przyszła Wam na myśl ;)

Ja tam na miejscu Pudelka bym się tak nie rozmarzał. No, i jak sie Wam podobają zwyczaje nadwiślańskich superstars?…

[…] Więcej: Moje Liceum – Pamiętnik licealisty