Życie ulubionej rodziny Amerykanów czyli państwa Spears toczy się wartkim rytmem. Codziennie są jakieś nowiny, tak, że mało kto jest już w stanie się w tym wszystkim połapać. Najnowsze doniesienia medialne mówią o tym, że starsza z sióstr SpearsBritney – również jest w ciąży! I to z paparazzo Adnanem Ghalibem!
Po tym jak Britney Spears i Adnan Ghalib pobrali się niewiele już może zadziwić obserwujących wszystkie te perypetie wielbicieli skandali. Co prawda zawarty w Meksyku ślub jest nieważny w USA, gdyż Adnan Ghalib nie rozwiódł się z poprzednią żoną, ale nikomu zupełnie to nie przeszkadza. Więc parka z nadmiaru tego szczęścia postanowiła się rozmnożyć. Przyszły tatuś-bigamista nie posiada się ze szczęścia i na lewo i prawo rozgłasza: Britney Spears urodzi moje dziecko!
Ma się z czego cieszyć, bo końcu dopiął swego i jeżeli rzeczywiście będzie miał dziecko z Brit, to jest ustawiony się do końca życia.
Jamie Lynn Spears i Casey Aldridge
Tymczasem nadal nie jest wszystko jasne z ciążą młodszej z panien Spears – szesnastoletniej Jamie Lynn (pisałem o niej w notce: Do sławy przez łóżko). Okazuje się, że w trudnych momentach życiowych nie ma jak pomoc szwagra. Po tym jak Jamie Lynn Spears wykrzyczała w złości swojemu ukochanemu Casey’owi Aldridge, że ten wcale nie jest ojcem jej dziecka, chłopaczek zwrócił się do byłego męża Britney Spears z prośbą o poradę. Podobno rozmawiali ze sobą wiele godzin, aby dokładnie omówić strategię dla przyszłego ojca (?) dziecka Jamie Lynn. Ponoć Kevin Federline doradził Casey’owi, żeby ten na razie wspierał jak może nastolatkę i nie wyprowadzał jej z równowagi swoim zachowaniem podczas jej ciąży. Kevin Federline poradził jednak zdecydowanie, że kiedy dziecko się już urodzi Casey, powinien poddać się testowi na ojcostwo.
Kevin doradził mu również zaangażowanie prawnika, bo jeżeli jednak miałoby nie dojść do ślubu, a Casey okazałby się ojcem dziecka, adwokat pomoże w ustaleniu zasad opieki nad maluchem i kwestii odwiedzin. Dzięki tym radom Casey Aldridge może jednak otworzy swoją wymarzoną restaurację McDonald’s, bo kto jak kto, ale Kevin Federline żyje z rodziny Spears i doskonale wie, jak się ustawić za pieniądze byłej żony.

[…] Więcej: Moje Liceum – Pamiętnik licealisty