Scarlett Johansson nago
Akurat Scarlett Johansson nigdy nie była moją ulubienicą jeżeli chodzi o hollywoodzkie aktorki (chyba głównie przez te fatalne usta i umiejętności aktorskie na poziomie Kasi Cichopek), ale sądzę, że wielu jej wielbicieli znalazłoby się również nad Wisłą. A teraz kosmate marzenia i sny jednego z nich mogą się spełnić. Wystarczy wygrać licytację, w której Scarlett Johansson wystawiła na aukcję… siebie samą.
Bogatsi fani amerykańskiej celebrities mogą wziąć udział w trwającej chyba jeszcze do dziś licytacji, której zwycięzca spędzi cały wieczór w towarzystwie aktorki. W dodatku nie będzie to wcale taki zwyczajny wieczór. Osobnik, który zapłaci najwięcej będzie towarzyszył Scarlett Johansson na premierze jej najnowszego filmu z jej udziałem – He’s Just Not That Into You.
Scarlett Johansson nie jest co prawda pierwszą gwiazdką, postanowiła wziąć udział w tego typu aukcji, bo pierwsza była chyba swego czasu Shakira.
No, to teraz czekamy na spacer po czerwonym dywanie Scarlett Johansson w towarzystwie jakiegoś forsiastego chłopaczka, który równie dobrze może przyjść na premierową galę w sweterku a la Krzysztof Kononowicz.

[…] Więcej: Moje Liceum – Pamiętnik licealisty