Dziś na stronie internetowej Dziennika pojawił się bardzo interesujący news na temat strony internetowej adresowanej specjalnie dla pedofilów (pedofil.pl):
Pedofil.pl - strona dla pedofilów

W sieci działa adres: www.pedofil.pl
Wbrew pozorom nie jest to witryna, na której można znaleźć zakazane treści. To nowa strona adresowana wyłącznie do osób, które mają lub podejrzewają u siebie skłonności pedofilskie. Chodzi o to, żeby je wyleczyć.
To prawdopodobnie pierwsza taka witryna Polsce. Na stronie znajdują się informacje między innymi o tym, jakie nieodwracalne zmiany powoduje u dzieci molestowanie seksualne. Są to depresje, zaburzenia seksualne, a nawet samobójstwa. Ofiary pedofilów zawsze wymagają długotrwałego leczenia.
Na stronie podane są informacje o metodach leczenia zaburzeń. Umieszczono też adresy placówek zajmujących się leczeniem osób o skłonnościach pedofilskich.
Autorzy projektu zaznaczają, że nie jest on pułapką zastawioną na pedofilów. Nie chodzi o to, żeby namierzyć tych, którzy wchodzą na stronę, ale im pomóc, a przez to uchronić dzieci przed molestowaniem.
Pamiętaj jednak, że nie jesteśmy terapeutami i nie obowiązuje nas zawodowa tajemnica terapeutów. Gdy dowiadujemy się o przestępstwie, naszym obowiązkiem jest powiadomić o tym policję lub prokuraturę – zaznaczają ludzie prowadzący stronę. […]
Tomasz Kuzia

Już widzę tych wszystkich pedofilów, którzy piszą e-maile i dzwonią do autorów tej strony w nadziei na pomoc… Dla mnie ta strona jest wstępem do realizacji projektu legalizacji pedofilii w Polsce. Może napisałbym coś więcej, ale jakoś nie mam ochoty dziś wdawać się w dyskusję z przedstawicielami hominternu. Bo zapewne zaraz by się ktoś odezwał w obronie rozróżniania homoseksualizmu od pedoseksualizmu…

[…] Więcej: Moje Liceum – Pamiętnik licealisty