A jednak! Dorota Doda Rabczewska jak donosi strona Egoisci.pl robi karierę w Stanach Zjednoczonych!

Sexy Polish singer Doda licks ice cream
Kariera Dody Ciepło Na Macicy znowu przyspiesza – tym razem za sprawą głośnej reklamy lodów. Link do niej znaleźliśmy na dwóch amerykańskich portalach z soft erotyką dla panów – miejsce jak najbardziej zasłużone.
Dodzia spożywająca loda na patyku znalazła się pod zakładką – Babes channel/Sexy videos z tytułem Sexy Polish singer Doda, enjoys some ice cream.
Z pseudo Dorotki sąsiadują zapewne nie obce sieciowym onanistom nazwiska skąpo ubranych artystek takich jak: Angel Lola Luv, Mariana De Melo, Bria Myles, Sandee Westgate i Mindy Vega.

Ale czy Dodzie naprawdę chodziło o ten akurat target?…
A już na poważnie (za Pudelkiem):

[…] Do Doroty coraz bardziej dociera to, że jej kariera właściwie wisi na włosku – mówi nasz informator z branży. A już na pewno, że nie jest już tak fajnie, jak jeszcze pół roku temu. Zapewniam was, że ona sama jest tego bardzo świadoma i obawia się, co będzie dalej. Obie dziewczyny [Doda Rabczewska i Maja Sablewska] szukają pomocy u specjalistów od PR. Wiadomo mi o przynajmniej dwóch spotkaniach z takimi osobami. Dorota jest w tej chwili na tyle zdesperowana, że jest gotowa nawet na znaczącą zmianę swojego medialnego wizerunku.

Jak trwoga to do …piarowców!?

[…] Więcej: Moje Liceum – Pamiętnik licealisty