Amy Winehouse nago!
Wokalistka Amy Winehouse rozebrała się do naga w kampanii społecznej. Nie chodzi jednak wcale o kampanię antynarkotykową ani antyalkoholową wśród młodego pokolenia. Amy Winehouse zdjęła ubranie do zdjęć na rzecz programu profilaktyki raka piersi, który ma uwrażliwić młode mieszkanki Wysp Brytyjskich w tej kwestii i zachęcić do częstszych badań profilaktycznych. Zdjęcia z gołą Amy Winehouse zostaną opublikowane w brytyjskim piśmie dla kobiet Easy Living, a ich autorką jest Carolyn Djangoly.
Piosenkarka Amy Winehouse pozująca w tej słusznej sprawie i przysłonięta jedynie gitarą, wpisuje się w nowy trend, w ramach którego słynne osoby mające problemy z poważnymi uzależnieniami mają pomagać innym. Przykład dał choćby już Pete Doherty wspierający walkę z narkomanią.
Amy Winehouse – wielokrotnie już nagradzana na całym świecie artystka znana głównie ze swojej autodestrukcyjnej słabości względem wszelkich używek i u większości ludzi jest to pierwsze skojarzenie jakie przychodzi do głowy w z związku jej nazwiskiem.
Ciekawe, czy Amy z zaklejonymi czarną taśmą sutkami ma szansę wpłynąć na świadomość swoich fanek i rówieśniczek i sprawić, że dziewczyny zaczną częściej badać swoje piersi?

[…] Więcej: Moje Liceum – Pamiętnik licealisty