Naked News Flash
Nowozelandzka stacja telewizyjna Alt szuka kandydatek, które rozbiorą się w miejscowej mutacji nagich Wiadomości. Początek emisji już od kwietnia!

Kandydatki nie powinny mieć żadnych oporów w dostarczaniu ważnych niusów i pokazywaniu swoich atrybutów milionowej, spragnionej widowni. Zapraszamy wszystkie młode kobiety, które nie mają wad wymowy, dobrze się prezentują i nie wstydzą się swojego ciała.

Poszukiwania właściwej kandydatki do Naked News Flash potrwają jeszcze cztery tygodnie. Zainteresowane dziewczyny do życiorysu muszą dołączyć zdjęcie topless i dowód, że mają powyżej 20 lat. Zwyciężczyni castingu zostanie zaangażowana na trzy miesiące. Jak zapowiada dyrektor kreatywny stacji Alt, Oliver Driver:

Będziemy kłaść nacisk na treść i jakość materiałów. Ale będzie też odrobina golizny.

Tymczasem Bob McCoskrie z grupy Family First mówi o tym tak:

To przyciąga uwagę widza. To przekraczanie granic. Większość osób będzie zniesmaczona.

Jakiś czas temu nasza polska Superstacja zapowiadała podobny projekt, ale sprawa jakoś się niestety rozlazła… a i ja swego czasu zamieściłem na moim blogu informację o dość zgrabnym wideomontażu w którym Justyna Pochanke i Anita Werner w trakcie Faktów zaczynają zdejmować swoje biustonosze.
Naked News - Nagie prezenterki

[…] Więcej: Moje Liceum – Pamiętnik licealisty