Kasia Burzyńska
Kasia Burzyńska - piersi 70C
Najpierw małe wprowadzenie z Pudelka:

Burzyńska żebrze na ulicy
Prezenterka MTV, Kasia Burzyńska, zorganizowała kolejny po lizaniu prezerwatyw «happening». I udało się – napisał o niej Super Express. Jak widać, jej strategia zaczyna przynosić rezultaty.
Kasia postanowiła przyciągnąć uwagę, żebrząc na ulicy. Na powiększenie biustu. Udało się, ale czy jest zadowolona z tytułu? Brukowiec grzmi wielkimi, czerwonymi literami: Płaska Kasia żebrze na piersi! […]
Najpierw siedziała na ziemi i wyciągała ręce do przechodniów. Potem wstała i zaczęła zaczepiać ludzi – wspomina świadek cytowany przez Lansik.pl. W ciężkiej pracy nie przeszkodził jej nawet mieszany patrol policji i straży miejskiej. Zmierzyli ją tylko wzrokiem i poszli dalej.
Serwis donosi, że to fragment jakiegoś programu do MTV. Czekamy aż Jackassia zacznie wreszcie jeść robaki, popijać je olejem z sardynek i wskoczy na golasa do mrowiska. W końcu to MTV – trzeba być fajnym i młodzieżowym.

Kasia Burzyńska całuje banknot 10 złotych
Właściwie ta dziewczyna zaczyna mi imponować – warunków żadnych, uroda taka sobie, inteligencja… cóż… nawet to 70C jeszcze przed nią. A cały czas o niej głośno… cały czas gdzieś się potrafi tak wkręcić, że nawet ja ją zauważę.
Kasia Burzyńska i pijana Ilona Felicjańska - wywiad
Ilona Felicjańska na imprezieA na zakończenie jeszcze maleńki bonusik: wywiadzik przeprowadzony przez Kasię Burzyńską z pijaną Iloną FelicjańskąIlona Felicjańska ma tu głos trochę podobny do Hanny Gronkiewicz-Waltz… nie sądzicie?

[…] Więcej: Moje Liceum – Pamiętnik licealisty