16-letnia modelka z Nowej Zelandii – Zippora Seven, rozpętała burzę po tym jak jej zdjęcia ukazały się w magazynie Russh Australia. Dlaczegóż to aż tak? Ano dlatego, że Zippora pozowała do nich bez biustonosza.
Zippora Seven gołe piersi
Zippora Seven goły biust
Zippora Seven nagi biust
Zippora Seven nagie piersi
Szesnastoletnia Zippora Seven niby już nie wygląda na jakąś małolatę, ale ciągle formalnie nią jest. A fotki, które opublikował magazyn są raczej dość śmiałe jak na 16-latkę. Przynajmniej tak uznali reprezentanci prawni modelki, wszczynając dochodzenie w sprawie zdjęć z odkrytą piersią. Ciekawe co robili ci reprezentanci prawni wówczas, kiedy te zdjęcia powstawały?
Jak powiedziała jedna z tych reprezentantek prawnych Priscilla Leighton-Clark dla nowozelandzkiego pisma Sunday Herald-Sun:

To bardzo niedobrze, że nasze dziewczęta pojawiły się w magazynie, pokazując swoje piersi. Są na to jeszcze za młode.

Magazyn Russh Australia w którym ukazały się zdjęcia Zippory Seven z obnażonym biustem broni się i twierdzi, że zdjęcia miały tylko opowiedzieć czytelnikowi historię, w której chodziło o dobro i piękno, a nie o żaden seks z nieletnimi lolitkami.
No właśnie: Przecież wszyscy wiedzą, że zawsze chodzi o dobro i piękno. No, bo o co innego miałoby chodzić?
Mój przyjaciel Paweł zastanawia się właśnie co by było, gdyby jakaś gazeta w takiej sytuacji napisała po prostu, że chodzi o to, że fajna z niej d…? Ale do tego nie dojdzie. Wszakże chodzi o dobro i piekno… a! i jeszcze o opowiedzenie czytelnikowi historii.

[…] Więcej: Moje Liceum – Pamiętnik licealisty