Chude dziewczyny nie są już trendy. W każdym bądź razie nie tylko chudość jest na topie. Tłuściutkie ciałko też może być interesujące – szczególnie jeśli jest to top-less. Choćby topless Lily Allen.
Lily Allen nago
Lily Allen topless
Pisałem już o angielskiej modelce w rozmiarze XXL czyli Chloe Marshall: Czy Chloe Marshall zostanie miss Anglii? i Komu przeszkadza Chloe Marshall?. Czyżby jakaś ogólnoświatowa akcja propagandowa? Żeby tylko z tego nie wyszedł znów jakiś poprawnopolityczny samograj.

A wracając do gołych piersi: ja donoszą media Lily Allen podczas pobytu na francuskiej Rivierze sfotografowano nago w towarzystwie dwóch przystojniaków. Cała trójka zameldowała się w tym samym pokoju hotelowym.
Media niestety nie informują co oraz w jaki sposób Lily Allen i tychże dwóch przystojniaków robiło w jednym pokoju hotelowym. Paweł sugeruje, że może grali w warcaby. Ale we troje? Dziwna sprawa.

Trzeba tutaj przyznać że Lily Allen nie ma najmniejszych kompleksów, za to posiada zadatki na rasową ekshibicjonistkę. Dziewczyna uznawana za jedną z najbardziej kontrowersyjnych wokalistek brytyjskich, w lipcu ubiegłego roku, w czasie nadawanego na żywo programu telewizyjnego The Friday Night Project przed kamerami pokazała między innymi swój trzeci sutek, a teraz postanowiła udowodnić, że nie wstydzi się również dwóch pozostałych. Więc udowodniła. Chyba nawet są bezsilikonowe. Co się chwali, bo taki widok w świecie show-businessu to już rarytas jak to mawiał ojciec Jasia.
Lily Allen chętnie pokazuje się nago nie tylko przy okazji wakacyjnego wypoczynku. W jednym z wywiadów powiedziała, że na zaproszenia kolegów czasami przychodzi do nich w samym płaszczu, pod którym ma tylko bieliznę. Pończochy i pas – cały zestaw. Na mnie to działa. Sama się tym nakręcam, a ich miny są bezcenne – czysta panika!
Ale dlaczego panika? Hmmm…

I na koniec jeszcze filmik wideo z serwisu YouTube:

[…] Więcej: Moje Liceum – Pamiętnik licealisty