Ostatnio podobno życie Britney Spears zaczęło powoli wracać do normy (o ile jej życie w ogóle może wrócić do normy, bo co w jej przypadku znaczy ta norma?). Tymczasem powróciły koszmary z przeszłości. Jej były kochanek paparazzi Adnan Ghalib, poinformował, że ma zamiar pokazać światu film video, na którym widać, jak uprawia seks z pijaną Britney Spears
Adnan Ghalib mówi, że ten film został nagrany podczas ich wspólnego pobytu w Meksyku. Widać na nim ubraną w wyzywająca bieliznę i różową perukę Britney Spears, która siedzi na przykrytym brudną pościelą łóżku. Adnan Ghalib zaprosił na pokaz fragmentu filmu wybranych kolegów z branży, którzy potwierdzili, że seks-taśma naprawdę istnieje.
Rzeczony film zaczyna się ponoć żałosnym striptizem w wykonaniu Britney Spears, która mocno pijana zatacza się w obskurnym pokoju hotelowym. Ma na sobie tanią erotyczną bieliznę, którą kupiła już w Meksyku. Następnie Adnan Ghalib stawia kamerę na stoliku i kładzie się na łóżku z Britney. Uprawiają brudny seks – Informuje dziennikarz National Enquirer, czyli jeden z kolegów z branży. Adnan Ghalib ma zamiar sprzedać film temu, kto zapłaci mu najwięcej. I ponoć ma nadzieję, że nagranie będzie najlepiej sprzedającym się filmem porno w historii.
Nadzieja matką głupich…

[…] Więcej: Moje Liceum – Pamiętnik licealisty