Festiwal filmowy we francuskiej mieścinie Cannes jak się można było tego spodziewać to festiwal próżności i mniejszych oraz większych skandalików i skandali. Uwagę fotoreporterów podczas festiwalu przyciągnęły też te mniej znane szerszej publiczności aktorki. A to głównie za sprawą obnażonych zgrabnych nóg i wypadających biustów z wieczorowych kreacji.
Te największe gwiazdy nie muszą specjalnie się wysilać, by wzbudzić zainteresowanie. Wystarczy, że włożą kreację od sławnego projektanta i przedefilują po czerwonym dywanie.
Jednak te mniej znane aktorki musiały się bardziej postarać, by ktoś zwrócił na nie uwagę. Francuska aktorka Vahina Giocante, niewiele się zastanawiając, zakasała suknię i pokazała fotoreporterom swoje długie i zgrabne nogi.
Vahina Giocante - nagie nogi
Sensację wzbudził również biust Elsy Zylberstein, który przypadkiem wyjrzał sobie na światło dzienne, wypadając z luźnego dekoltu jej kanarkowej sukni.
Elsa Zylberstein - naga pierś
No, ale czego się nie robi dla sławy i pięciu minut w blasku fleszy reporterów z całego świata. Tym bardziej, że tych pięć minut może się zamienić w pięć miesięcy albo i pięć lat na okładkach Cosmopolitan, Vogue czy Elle. A potem zawsze można liczyć na setki magazynów od Władywostoku po Punta Arenas w stylu choćby nadwiślanskich Twojego Imperium czy Blasków i Cieni. Jest o co walczyć. I goła pierś jest dobrym (najlepszym?) orężem w tej walce.

[…] Więcej: Moje Liceum – Pamiętnik licealisty