Gimbus
Z pozdrowieniami dla Pani Minister Katarzyny Hall… to tylko dzięki Pani i Pani poprzedniczkom i poprzednikom na tym stanowisku my, polscy uczniowie, nie musimy jeździć do szkoły takimi gimbusami jak na zdjęciu.
…chodzimy po prostu piechotą.

Tymczasem Pani Minister edukacji Katarzyna Hall powiększa swą stajnię 11 resortowych limuzyn o kolejne dwa superluksusowe volkswageny. Ministerstwo Katarzyny Hall wyda na auta 240.000 złotych oraz kolejne grube tysiące na ich utrzymanie.
Pani Minister edukacji uważa, że wydatek na nowe samochody jest niezbędny. Nie dość, że nowe auta będą kosztowały podatników ćwierć miliona złotych, to tylko w tym roku za eksploatację ministerialnych aut podatnicy zapłacili 800 tysięcy złotych.
Katarzyna Hall (Minister Edukacji Narodowej)
MarihuanaCóż, tak wygląda tanie państwo w wykonaniu Donalda Tuska. Ale czego można się spodziewać po podwładnych premiera, który sam z żoną wybrał się za półtora miliona złotych do Ameryki Południowej, żeby obmacywać lamy?
Skąd wziął owe 1.500.000 złotych? Z własnych oszczędności? Nie… Z pieniędzy ukradzionych Polakom za pomocą systemu podatkowego.
A przy okazji – jak to się ma do faktu, że Ameryka Południowa słynie z plantacji marihuany? Pan Premier wygląda na zdjęciach na bardzo wesołego, radosnego i zadowolonego z życia człowieka…
Donald Tusk (Peru)

[…] Więcej: Moje Liceum – Pamiętnik licealisty