Ola Kwaśniewska znów wypływa i wkrótce zaczyna nową pracę. W mediach. Dziwicie się? Nieodrodna latorośl byłego prezydenta będzie prowadzić autorski program radiowy. Program Aleksandry Kwaśniewskiej ma być oparty głównie na rozmowach ze słuchaczami oraz fachowcami w studio. W show mają wystąpić między innymi zaprzyjaźnieni z dziennikarką styliści. Czyżby Monika Jaruzelska i Tomasz Jacyków?
Ola Kwaśniewska
Radiowej audycji będzie można posłuchać w radiu Planeta FM (dawnej była to harcerska rozgłośnia Radiostacja w bardzo niejasnych okolicznościach przejęta – bo nie sprzedana – przez prywatną firmę) już od pierwszego czerwca. Sama Aleksandra Kwaśniewska mówi o swoim nowym programie:

Będzie to interaktywna audycja lifestylowo-muzyczna. Będę w niej prezentować tematy związane z kulturą, modą, kuchnią, trendami oraz nowymi technologiami.

Interesujące, że takie beztalencie jak córka prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego tak bez problemu znajduje pracę w mediach. Nie chcę nic sugerować, ale dziwnie to wygląda, oj dziwnie… Prawie jak Misiek Koterski, który zaprezentował ostatnio w swoim telewizyjnym talk-show scenkę mającą parodiować zoofilski film porno (krowa + Koterski). Bardzo śmieszne. Bardzo. Uchachałem się jak norka.
Dziwne mamy media. Zamiast pokazywać żenadę i mizerię tych ludzi (a właściwie może po prostu nie pokazywać ich wcale?) właściciele stacji radiowych, telewizyjnych (no, gazety też nie są lepsze) prześcigają się tylko w zatrudnianiu synalków i córeczek polityków i artystów takich jak Aleksandra Kwaśniewska czy Michał Koterski. A ci później płaczą na ekranie mówiąc o chorobie filipińskiej ojca, uczą spożywania ciastek widelczykiem (eee… to nie córka tylko żona… ale na jedno wychodzi), albo demonstrują seks z krową.
Jakoś nie dziwię się już ludziom, którzy na media mówią merdia (od psiego merdania ogonem na widok pana) albo wręcz mendia (to akurat od zatrudniania mend).

[…] Więcej: Moje Liceum – Pamiętnik licealisty