Niejaki R. Kelly, który oskarżony jest w procesie o molestowanie seksualne nieletniej ma poważne kłopoty. W sprawie nastąpił bowiem przełom. Oskarżenie przedstawiło ławie przysięgłych materiał dowodowy, który najprawdopodobniej zadecyduje o skazującym wyroku. W trakcie ostatniego posiedzenia sądu odtworzono nagranie video, na którym widać zarejestrowany perwersyjny grupowy seks uprawiany przez wokalistę z 13-letnią dziewczynką oraz jego pełnoletnią kochanką.
To naprawdę szokujące wideo pokazuje, jak R. Kelly rozbiera 13-latkę, a następnie odbywa z nią stosunek. Ława przysięgłych, która oglądała ten film była zaszokowana tym, co na nim zobaczyła. Amatorskie porno rozpoczyna się sceną, w której muzyk wręcza trzynastolatce kilka banknotów. W trakcie erotycznego tańca i podczas tej sceny seksu dziewczynka przez cały czas zwraca się do niego «tatusiu» oraz prosi go, aby «ukarał ją, jak należy».
Nie mam żadnych wątpliwości, że oskarżony nakłonił do seksu dziecko nieświadome konsekwencji swoich czynów. Nie rozumiem, jak mógł to zrobić z tak młodą osobą. Ona miała zaledwie trzynaście lat i na filmie widać, że to jeszcze chudziutka, nierozwinięta dziewczynka – powiedział jeden z biorących udział w procesie pomocników prokuratora.
W trakcie odtwarzania tego seks-video, uśmiechnięty i zadowolony z siebie R. Kelly podobno bujał się na krześle.

[…] Więcej: Moje Liceum – Pamiętnik licealisty