Kate Moss - nagie piersi
Kate Moss założyła prześwitującą sukienkę na spacer po Istambule, na który wybrała się wraz ze swoją kilkuletnią córeczką oraz narzeczonym Jamie’m Hince’m.
Przez cieniutki materiał doskonale było widać sutki starzejącej się modelki, co wykorzystali bez wahania paparazzi. Miejscowi muzułmanie też nie byli zachwyceni. W liberalnej, oczywiście jak na bliskowschodnie standardy Turcji, gdzie tolerują gwiazdy show-biznesu pod warunkiem, że są w miarę kompletnie zakryte, półnagi biust mógłby być powodem co najmniej ukamieniowania, jeśli sprawa dotyczyłaby zwykłej dziewczyny.
Supermodelka najwyraźniej postanowiła przechytrzyć modlących się do Allaha mieszkańców Istambułu. Ubrała sukienkę do kostek z długimi rękawami, w drobne czarno-białe groszki. Kreacja była za to całkowicie prześwitująca i właściwie niczego nie zakrywała.
Widocznie modelka uznała, że spełniła lokalne wymagania co do długości tkaniny. W końcu nikt nie mówił jak gruby ma być ten materiał. Skoro muzułmanie mogą pić alkohol w piwnicy, bo tam Allah już nie widzi…

[…] Więcej: Moje Liceum – Pamiętnik licealisty