Skoro już zajrzałem na bloga… Młodsza siostra Britney Spears siedemnastoletnia Jamie Lynn urodziła. Córeczkę.
Jamie Lynn Spears - nago w ciąży
Panna Jamie Lynn Spears urodziła zdrową, ważącą niemal 3 kilogramy dziewczynkę, ale powodu młodego wieku mamy, lekarze musieli przeprowadzić zabieg cesarskiego cięcia. Poród trwał tylko trzy godziny i siedemnastolatka już jutro wróci do domu.
Szczęśliwa młoda mamusia wybrała już imiona dla dziecka, które zostanie obdarowane na starcie imionami Maddie Briann. Przy porodzie była obecna cała rodzina Spearsów. Brakowało tam jedynie… domniemanego ojca dziewczynki, który w tym czasie wolał pić i imprezować ze swoimi kumplami!
A przy okazji jak już mowa o rodzinie Jamie Lynn Spears:

Britney próbowała się zabić! SZOK?!
Niebawem ukaże się nieautoryzowana biografia Britney Spears napisana przez śledzącego ją fotografa. Ian Halperin przez 18 miesięcy udawał jednego z pracowników gwiazdy. W przebraniu asystenta piosenkarki miał dostęp do jej najpilniej skrywanych sekretów i zdobył wiele szokujących informacji. W wywiadzie dla magazynu Life & Style dziennikarz uchylił rąbka tajemnicy:
Moja książka wstrząśnie światem mediów. Mam niezbite dowody na to, że Britney parokrotnie próbowała odebrać sobie życie. Rodzina i lekarze za każdym razem cudem ratowali ją przed śmiercią. Po raz pierwszy Spears zażyła śmiertelną dawkę środków nasennych tuż po narodzinach jej drugiego syna – Jaydena.
Mam nagrane na dyktafonie wypowiedzi Britney, która mówi: «Chciałabym umrzeć, zasnąć i nigdy się nie obudzić.» Śmierć to dla niej wybawienie. Rodzina nieustannie jej pilnuje, Spears praktycznie nigdy nie zostaje sama. Matka lub ojciec śpią z nią w jednej sypialni i siedzą w łazience, gdy bierze kąpiel. Britney zażywa bardzo silne środki uspokajające i zachowuje się jak zombie. Bywają dni, że w ogóle nie rusza się z kanapy i nie odzywa.

Jamie i Lynn Spears starają się za wszelką cenę wstrzymać publikację książki. Rodzice uważają, że ujawnienie delikatnych szczegółów z życia ich córki znacznie pogorszy jej stan psychiczny. Na łamach amerykańskiej gazety ojciec piosenkarki apelował do dziennikarza, aby nie ujawniał sekretów Britney.
Jeśli biografia się ukaże, Ian Halperin będzie miał życie mojej córki na sumieniu! – groził.

Britney Spears nago
Jakoś nie sądzę, że amerykańscy żurnaliści mają więcej oporów moralnych niż dziennikarze z Gazety Wyborczej, którzy ni zawahali się przed upublicznianiem problemów czternastoletniej Agaty i doprowadzili do zamordowania jej dziecka.
Tak więc książka się ukaże, a cały świat nie będzie miał moralnych oporów, żeby dać zarobić Ianowi Halperinowi kilku milionów dolarów na jej publikacji.

[…] Więcej: Moje Liceum – Pamiętnik licealisty