Znów wraca sprawa Justyny Steczkowskiej: pisałem już o tym wcześniej m.in. w postach Nagie piersi Justyny Steczkowskiej i Justyna Steczkowska bez majtek.
Justyna Steczkowska - nagi biust
Justyna Steczkowska - nagie piersi
Justyna Steczkowska - bez stanika
Chyba dziewczyna kocha ten rodzaj półprzeźroczystego materiału, bo to nie pierwsza sukienka Justyna Steczkowskiej z niego uszyta. Niedawno zoperowane piersi prezentują się w tego rodzaju kreacjach w pełnej okazałości – a przy okazji Steczkowska zaprezentowała fotoreporterom mały bonusik:
Justyna Steczkowska - nago
Justyna Steczkowska - majtki
…i dla przypomnienia jeszcze zdjęcie ze sławetnego koncertu podczas którego Justyna Steczkowska wystąpiła w cielistych majteczkach.
Justyna Steczkowska - bez majtek na koncercie
Bardzo trudno jest się pogodzić kobiecie z końcem kariery, sławy i popularności. Powiedzenie, że tonący brzytwy się chwyta znów się sprawdziło – tyle, że nie dosłownie brzytwy, ale ostrego jak brzytwa skalpela chirurga i jeszcze ostrzejszego obiektywu fotoreporterów. Czekamy na seks-taśmy… ale Jan Pospieszalski chyba tego nie puści?… Może o tym nie Warto rozmawiać?

[…] Więcej: Moje Liceum – Pamiętnik licealisty

Some content on this page was disabled on 28 August 2015 as a result of a DMCA takedown notice from Beata Krupa. You can learn more about the DMCA here:

https://en.support.wordpress.com/copyright-and-the-dmca/