Nie, żebym był prorok jaki czy co… ale coś mi się wydaje, że teledysk do piosenki Tajemnice uczuć Justyny Steczkowskiej można uznać za seks-video. Bo jak inaczej można nazwać film na którym wije się w uściskach naga wokalistka z równie gołym mężczyzną? Chyba, że uznamy to za performance jaki swego czasu można było oglądać w TVP Kultura – panowie dzwonią, a artystki rozbierają się na ich życzenie?

Pudelek doszukuje się w tym małpowania stylu Doroty Dody Rabczewskiej pisząc:

Steczkowska małpuje Dodę!
O karierze Justyny Steczkowskiej można już chyba powoli mówić w czasie przeszłym. Lata świetności ma zdecydowanie za sobą, podobnie jak jej zoperowane ciało. Wygląda na to, że doskonale zdaje sobie z tego sprawę, bo sięgnęła właśnie po ostatnią deskę ratunku – skopiowała pomysł Dody.
Niedawno ukazał się jej teledysk do piosenki Tajemnice uczuć, który do złudzenia przypomina Katharsis. Podobnie jak Dorotka Majdana, tak tutaj Steczkowska prezentuje tutaj rozebranego męża. Z tą różnicą, że teledysk Rabczewskiej – choć trudno w to uwierzyć – wypada w tym zestawieniu znacznie lepiej!
Oświetlona na zielono Justyna wije się wokół półnagiego Macieja Myszkowskiego i śpiewa mdłą piosenkę o miłości. Teledysk jest tak zły, że nikt się nawet nim nie zainteresował. Nagrywanie gołego męża, aby sprzedać więcej płyt, jest tym bardziej żałosne, że nie powiodło się przecież nawet Dodzie. Jej medialne gierki z Majdanem skończyły się kiepsko – rozpadem małżeństwa.
Teledysk ten ciężko gdziekolwiek zobaczyć. Wygląda więc na to, że jedynym co osiągnęła w ten sposób Justyna jest wzmianka na Pudelku, z założenia mało pozytywna.
Justyna, radzimy szczerze – «przemyśl się» na nowo i załóż majtki.

Tylko czy Doda ma jakiś styl?
Z tą niedostępnością to bym nie przesadzał – w paru miejscach w sieci Tajemnice uczuć się już pojawiły… na YouTube to video jakiś czas już jest.
Więc jeszcze Katharsis Dody na zakończenie…

Justyna Steczkowska bez majtek

[…] Więcej: Moje Liceum – Pamiętnik licealisty

Some content on this page was disabled on 28 August 2015 as a result of a DMCA takedown notice from Beata Krupa. You can learn more about the DMCA here:

https://en.support.wordpress.com/copyright-and-the-dmca/