Jola Rutowicz i Jaroslaw Jakimowicz
Jola Rutowicz i Jaroslaw Jakimowicz (nago)
Goła Jola Rutowicz i Jaroslaw Jakimowicz
Pudelek emocjonuje się związkiem Joli Rutowicz i Jarosława Jakimowicza i dopatruje się Bóg jeden wie czego. Może i Jola Rutowicz ubiera się jak Doda, ale ma jendną zaletę, której nie posiadają inne blachary
Tenże sam Pudelek pisał o Jarosławie Jakimowiczu (wówczas jeszcze Jakimowicz smalił cholewki do Edyty Herbuś) jakiś czas temu:

Nowy facet Herbuś nie chce oddać pieniędzy swojej eks?
Jarosław Jakimowicz jest w dołku finansowym. Pisaliśmy już o tym przy okazji jego udziału w jakimś castingu. Teraz możemy to potwierdzić – nowy facet Edyty Herbuś nie ma żadnych pieniędzy, nie jest w stanie nawet oddać długu zdradzonej przez siebie byłej dziewczynie, Patrycji.
Nasze dobrze poinformowane źródło z otoczenia Jakimowicza i Piotra Zelta donosi, że Jarek, były gwiazdor Młodych Wilków, już po tym jak zaczął sypiać z Herbuś, pożyczył od swojej eks kilka tysięcy złotych. Co za klasa. Ciekawe jaką część tych pieniędzy wydał na Edytę
Przekonywał ją, że potrzebuje tych pieniędzy dla Ewy Zelt, którą mąż zostawił bez środków do życia – donosi nasze źródło. Tak, to Jarek Jakimowicz rozpuścił plotkę, że Piotr Zelt zdradził Ewę ze swoją partnerką z Gwiazdy tańczą na lodzie.
Nie wnikajmy już w to, czy, jak twierdzi Jakimowicz, Zelt chciał zostawić ciężarną żonę dla młodej tancerki. Takie plotki rozpuszczał Jakimowicz (jego najlepszy przyjaciel) w prywatnych rozmowach, nie było powodów, żeby mu nie wierzyć. Teraz okazuje się jednak, że być może zmyślił tę historię, aby wyłudzić pieniądze od Patrycji. Co za bagno…
Jarek w towarzystwie otwarcie wyśmiewał Zelta za to, że zakochał się «w tancereczce» – wspomina nasz informator. Wybacz Jarku, ale z kim ty się właśnie związałeś? Z aktorką?!
Jego bezczelnośc nie zna granic – tuż przed tym jak poinformowaliśmy wszystkich o jego romansie z Herbuś, Jarek znów prosił Patrycję o pieniądze – tym razem już o kilkanaście tysięcy złotych – znów na ten sam «zbożny» cel – pomoc finansową Ewie Zelt. W dodatku w czasie trwania romansu z Herbuś przyjął od Patrycji drogie prezenty mikołajkowe – telefon komórkowy i aparat fotograficzny. Urocze. Ciekawe, czy robił nim zdjęcia nagiej Edytce wychodzącej spod prysznica…
Wykorzystana przez Jakimowicza dziewczyna ma dobrą pracę w dużej agencji reklamowej. Czy uwodzenie zamożniejszych od siebie kobiet jest nowym sposobem na przetrwanie zapomnianego aktora?
Na chwilę obecną Jarek nadal jest winny Patrycji pieniądze. Od miesiąca zwodzi ją, obiecując, że wkrótce je odda. Co najbardziej nas zaskoczyło – nie chciał jej nawet oddać rzeczy, które zostawiła u niego w mieszkaniu! Co miał zamiar z nimi zrobić? Tego nie wiemy. W końcu część (tak, dokładnie – część!) z tych rzeczy jej oddał, uwaga, uwaga… zostawiając je na recepcji w swoim bloku w plastikowym worku!
Naprawdę urocze. Edyta Herbuś zakochała się w cudownym, wartościowym młodym człowieku.

Ile to Jola Rutowicz wzięła za udział w relity-show Big Brother?

[…] Więcej: Moje Liceum – Pamiętnik licealisty