Pomyślałem, że przydałby się na tym blogu krótki przewodnik po moich znajomych i rodzinie.

Przyjaciele

Kuba

KubaMój przyjaciel Kuba. Młodszy ode mnie o kilka miesięcy, chodzi ze mną do jednej klasy i na większości lekcji siedzimy w jednej ławce. Ma o dwa dwa lata młodszą siostrę Martę.

Paweł

PawełMój przyjaciel Paweł. Starszy ode mnie o kilka miesięcy. Chodzi do równoległej klasy w moim liceum i razem mamy tylko WF. Od kilku tygodni jest w płomiennym i pełnym namiętności związku z naszą wspólną znajomą z Liceum Ekonomicznego – Kasią. Ma o dwa dwa lata młodszą siostrę Patrycję.

Koleżanki

Justyna

JustynaMoja przyjaciółka Justyna. Łączy nas coś więcej niż przyjaźń, ale ten nasz związek nie przypomina normalnych relacji. Bardziej to chemia i namiętność. Justyna jest w moim wieku, chodzi do tej samej klasy co ja i siedzi ławkę za mną.

Magda

MagdaMoja znajoma z Liceum Ekonomicznego. Magda jest w moim wieku i chodzi również do pierwszej klasy. Przyjaźni się z Gosią oraz Kasią.

Gosia

GosiaMoja znajoma z Liceum Ekonomicznego. Gosia jest w moim wieku i chodzi również do pierwszej klasy. Przyjaźni się z Magdą oraz Kasią.

Kasia

KasiaMoja znajoma z Liceum Ekonomicznego. Kasia jest w moim wieku i chodzi również do pierwszej klasy. Przyjaźni się z Magdą oraz Gosią. Dziewczyna mojego przyjaciela Pawła.

Rodzina

Nauczycielstwo

Pani Ela

Pani ElaPani Ela – szkolna bibliotekarka. Najsympatyczniejsza część ciała pedagogicznego w naszym liceum.

Inni

Marta

MartaMarta to o dwa lata młodsza od mojego przyjaciela (i ode mnie) siostra Kuby Chodzi do gimnazjum i przyjaźni się z Karoliną.

Nie wszyscy mają jeszcze obrazki, ale jak znajdę odpowiednie rysunki to uzupełnię stronę…