Moje Liceum - Pamiętnik licealistyNo, i w końcu przyszedł czas na pewne uzupełnienie tej strony… Po wielu pytaniach odnośnie moich poglądów postanowiłem nieco usystematyzować tę sprawę na moim blogu. A więc:

Moje jedynie słuszne poglądy

Szkoła

Uważam, że polskie szkolnictwo jest zacofane i kompletnie w tej postaci niereformowalne. Uważam również nauczycielstwo za bandę lewicowych obiboków, nierobów i totalnych ignorantów, którzy w większości powinni zostać od ręki wyrzuceni z pracy.

Religia

Jestem ateistą i nie wierzę w istnienie Boga, chociaż mam sporo szacunku dla ludzi wierzących. Nie dla wszystkich jednak… Moja niewiara w siły nadprzyrodzone uwalnia mnie od wątpliwości w kwestiach światopoglądowych rozbieżnych z nauczaniem jakiegokolwiek kościoła albo grupy religijnej. Po prostu nie muszę stawać przed wyborem, czy grzeszę czy nie, czy mam się spowiadać z czegoś czy nie i inne tego typu. Przyznaję się też cynicznie do pełnej hipokryzji: moja rodzina uważa mnie za praktykującego katolika. Zresztą tak samo jest w szkole. I nie zamierzam na razie zmieniać nic w tej kwestii. Tak jest wygodnie.

Poglądy polityczne

Moje polityczne przekonania są skrajnie prawicowe. W klasycznym rozumieniu tego słowa. Nie znoszę socjalistów, komunistów, nawiedzonych zielonych wariatów i innej tego typu hołoty. A jakby ktoś chciał mnie wyzywać od faszystów to mu przypomnę, że Adolf Hitler uważał się za narodowego socjalistę, a jego partia nosiła oficjalną nazwę: Narodowosocjalistyczna Partia Robotnicza Niemiec. Jestem konserwatystą światopoglądowym i liberałem gospodarczym i uważam, że wszelkie mieszanie się państwa do prywatnego życia obywateli za skandaliczne naruszenie ich praw.

Patriotyzm

Uważam się za polskiego patriotę i odczuwam wstręt i pogardę do Rosjan i Niemców. Pogardę i wstręt atawistyczne i nieuleczalne – między innymi za Katyń, gdzie Rosjanie zamordowali mojego pradziadka i za Treblinkę, gdzie Niemcy zamęczyli na śmierć jego brata.

Seks

Jestem zwolennikiem czegoś, co nazwałbym wolną miłością – jeżeli masz ochotę i ta druga osoba ma ochotę – to to zróbcie.
Nie lubię homoseksualistów, choć ich toleruje, co przejawia się tym, że napotkanych zdeklarowanych homoseksualistów nie biję tylko omijam szerokim łukiem. A co robią we własnych sypialniach mnie nie interesuje – mogą nawet przebierać się za aligatory.

Antykoncepcja

Nie mam nic przeciwko antykoncepcji we wszystkich jej odmianach poza pigułkami i środkami wczesnoporonnymi. Jeżeli zachodzi się w ciążę to dziecko ma prawo do życia. Wystarczy, że po urodzeniu matka zrzeknie się praw do opieki nad nim, a dziecko będzie mogło trafić do rodziny, która własnych dzieci z różnych powodów mieć nie może.

Aborcja, eutanazja i kara śmierci

Jestem przeciwnikiem aborcji, która jest dla mnie zwyczajnym mordowaniem dzieci w majestacie prawa. A ci, którzy tego dokonują są zwyczajnymi mordercami.
Jestem przeciwnikiem eutanazji, bo w każdej chwili może zostać wynalezione lekarstwo na dowolną chorobę i dolegliwość, a eutanazja to morderstwo dla pieniędzy.
Jestem zwolennikiem kary śmierci, bo ktoś, kto odbiera prawo do życia innym ludziom odbiera je też sobie.

Podatki i prywatyzacja

jestem zwolennikiem jak najniższych podatków i sprywatyzowania wszystkiego, co się da. Jeżeli czymś zarządzają urzędnicy, to natychmiast pojawia się tam korupcja, nepotyzm i złodziejstwo. Tylko prywatny właściciel najlepiej zadba o swój biznes a przy okazji o zapewnienie mi usług i produktów o najwyższej jakości i w najniższej cenie.

Uwagi ogólne

Acha, większość osób występujących na tym blogu nazywa się zupełnie inaczej, czasami zmieniam też okoliczności przyrody. Wydarzenia są prawdziwe, ale niekiedy również zmieniam pewne szczegóły.
A to jeszcze dwie mapki przedstawiające występowanie mojego nazwiska w Polsce. Forma męska:
Nazwisko - forma męska
i żeńska:
Nazwisko - forma żeńska
I to by było na tyle.

Kontakt

Jeżeli chcesz się ze mną skontaktować – możesz zostawić mi wiadomość na gg. Czasami włączam…
Gadu-Gadu292416